header stow

Aktualności

"Dobre Wiadomości dla Seniorów" Nr 6/2020

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szóstym wydaniem internetowego dwutygodnika "Dobre Wiadomości dla Seniorów". Jest to pismo dla seniorów i o seniorach, a jego wydawanie przez Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zostało dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

 

okładkaNr 6 Dobre Wiadomości dla Seniorów1 m

 

Załączniki:
Pobierz (Nr 6 Dobre Wiadomości dla Seniorów.pdf)Nr 6 Dobre Wiadomości dla Seniorów.pdf[ ]11514 Kb

Więcej…

"Dobre Wiadomości dla Seniorów" Nr 5/2020

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z piątym wydaniem internetowego dwutygodnika "Dobre Wiadomości dla Seniorów". Jest to pismo dla seniorów i o seniorach, a jego wydawanie przez Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zostało dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

 

Nr 5  2020 Dobre Wiadomości  dla Seniorów okładka

Więcej…

"Dobre Wiadomości dla Seniorów" Nr 4/2020

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z czwartym wydaniem internetowego dwutygodnika "Dobre Wiadomości dla Seniorów". Jest to pismo dla seniorów i o seniorach, a jego wydawanie przez Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zostało dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

Nr 4 okłądka m

Załączniki:
Pobierz (Nr 4 Dobre Wiadomości dla Seniorów.pdf)Nr 4 Dobre Wiadomości dla Seniorów.pdf[ ]10782 Kb

Więcej…

"Dobre Wiadomości dla Seniorów" Nr 3/2020

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z trzecim już wydaniem internetowego dwutygodnika "Dobre Wiadomości dla Seniorów". Jest to pismo dla seniorów i o seniorach, a jego wydawanie przez Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zostało dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

Dobre Wiadomości Nr 3 20201 okładka

Załączniki:
Pobierz (Dobre Wiadomości Nr 3 2020.pdf)Dobre Wiadomości Nr 3 2020.pdf[ ]9619 Kb

Więcej…

"Dobre Wiadomości dla Seniorów" Nr 2/2020

"Dobre Wiadomości dla Seniorów"

Nr 2/2020

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się  z drugim wydaniem internetowego dwutygodnika "Dobre Wiadomości dla Seniorów". Jest to pismo dla seniorów i o seniorach, a jego wydawanie przez Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości zostało dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

Nr 2 2020 Dobre Wiadomości dla Seniorów1 m

Więcej…

logo stow copy